نقره فروشی

نقره فروشی

به نقره در زبان‌های از جمله پهلوی، انگلیسی و لاتین، آسیم، سیلور و آرگنتوم گفته می‌شود. سیلور از واژه آشوری سریو و آرگنتوم از واژه سانسکریت آرگانتا به معنای سپیدی گرفته شده است. واژه نقره از کلمه “سغدی نکرتک” اخذ شده و به تدریج وارد زبان فارسی شده است. امروزه این فلز کاربرد‌های فراوانی دارد و یکی از آن‌ها نقره فروشی و کسب درآمد است. این نقره علاوه‌ بر استفاده در زیورآلات و زیبایی به سلامت بدن کمک می‌کند.

 

نقره فروشی

معادن نقره

نقره در اکثر مناطق جهان یافت می‌شود، اما آمریکای جنوبی از اصلی ترین مراکز تولید نقره در جهان به شمار می‌رود. مکزیک، پرو، شیلی و بولیوی در این منطقه قرار گرفته‌اند و بیشترین مقدار تولید نقره را انحصاراً در اختیار دارند. ایران در جایگاه نوزدهم تولید نقره جهان قرار دارد. و همچنین چین از صادر کنندگان بزرگ نقره است.

 چرا زیورآلات نقره؟

  1. ماندگاری زیورآلات نقره

زیورآلات نقره اگر که به درستی مراقبت شوند، یک عمر دوام خواهند داشت. صاحبان زیورآلات نقره اصل می‌دانند که زیورهای نقره آنها حتی بعد از گذشت 100 سال قادر است همچنان زیبایی اولیه خود را حفظ کرده و حجتی زیباتر شوند. درست است که نقره عیار 925 گران است اما این قیمت گذاری نقره نسبت به ارزش به علت ماندگاری و زیبایی این فلز است.

برخی از زیورآلات نقره با کیفیت و زیبای شما امکان دارد در آینده به میراث خانوادگی تبدیل شود. شاید روزی نقره ای که الان می‌خرید روزی در دستان نوه شما باشد. برای اینکه مطمئن شوید شما جواهراتی با کیفیت عالی دریافت ‌می‌کنید، باید از فروشگاه‌ها و تولیدکنندگان معتبر خرید کنید و بر روی زیوآلات به دنبال نشانه‌ها و علامت‌های حک شده مانند 925 باشید بعضی از تولیدکنندگان نشان شخصی خود را نیز بر در زیر زیورآلات حک می‌کنند.

  1. انتخاب متنوع

از آنجا که نقره یک فلز نسبتا حالت‌پذیر است، طراحان زیورآلات نقره به خوبی می‌توانند آن را شکل دهند و به طرح‌های مختلفی در بیاورند که این باعث می‌شود همیشه مدل‌های جدید و به روزی برای عرضه به مشتریان در نقره فروشی‌ها موجود باشد.

تنوع فوق العاده و زیبایی خاص زیورآلات نقره در طرح و شکل‌های مختلف شما را مجاب می کند که حتما یک یا چند جواهر متناسب با استایل و سلیقه خود تهیه کنید. همچنین اگر بخواهید از بین انگشتر و گردنبند را از نقره فروشی تهیه کنید، در دوراهی سختی قرار می‌گیرید زیرا هر دو دنیایی بسیار متفاوتی دارند که انتخاب را نامحدود می‌کند.

 

گالری حسینی

بورس انواع طلا،نقره و ساعت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − سه =

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!